Tandemové seskoky v paraškole Kantor

Zažijte minutu volného pádu! Zažijte úžasný pocit z tandemového skákání - paraškola Kantor - tandemové seskoky v Mladé Boleslavi představují nejbezpečnější seskoky padákem.

Tento výlet vám může způsobit srdeční potíže, zvýšit hladinu adrenalinu nebo vás nalákat k uskutečnění nejtajnějšího a nejbláznivějšího nápadu, co vás kdy mohl napadnout. Chcete vědět, jaké to je, padat volným pádem? Čeká na vás tandemový seskok padákem. Tandem je ideální metoda pro ty, kteří si přejí vyzkoušet volný pád bez dlouhodobého tréninku.

Asi po 15minutové instruktáži budete připraveni k samotnému seskoku. Budete bezpečně připoutáni speciálním postrojem k vašemu tandemovému pilotovi. Vyskočí s vámi z výšky 4000 metrů z letadla a při volném pádu, trvajícím až 60 sec, se postará o vaše pohodlí a bezpečí a vy si můžete v klidu užít ten nezapomenutelný pocit. Ve správný čas váš tandempilot otevře hlavní padák a nechá vás ho řídit. Takto se v největším komfortu snesete až na zem, kde s vámi tandempilot bezpečně přistane.
 
Pokud si budete přát, můžeme celý váš seskok zaznamenat. Můžete si tak později svůj zážitek připomenout a podělit se o něj s rodinou a přáteli. Cena seskoku se sice zvýší, ale rozhodně to stojí za to! Skáčeme na letištích po celé ČR, nejčastěji u Mladé Boleslavi.