Institut pro zrychlené učení Hampson

Institut pro zrychlené učení Hampson je specialistou na intenzivní internátní výuku angličtiny. Mezi naše zákazníky patří přední české i zahraniční společnosti, hvězdy showbyznysu i olympijští vítězové. Umíme totiž naučit anglicky rychle.

Existuje mnoho jazykových škol, ještě více kurzů angličtiny, ale je pět hlavních důvodů proč cílevědomí lidé volí již více než dvacet let pro svoje jazykové vzdělávání právě Institut pro zrychlené učení Hampson:

 
1) Klid na studium - učíte v prostředí, kde nejste rušeni jinými vlivy. 
 
2) Intenzita - učíte se v relaxovaném stavu od probuzení do usnutí.
 
3) Efektivita – v Hampsonu vás vyučují vlastní metodou zrychleného učení.
 
4) Péče - jste v celodenní péči odborného týmu.
 
5) Výhodná cena – kurzymají bezkonkurenční cenu v přepočtu na objem a kvalitu poskytovaných služeb.
 
V Hampsonu znají tajemství, jak vás co nejrychleji naučit cizí jazyk a udělat z učení zábavu. Vyučují v malých skupinkách a v přátelském prostředí. Výuka probíhá na statku z patnáctého století, který byl specielně upraven na středisko pro náš intenzivní způsob zážitkového vyučování. Jeden lektor se zvláštním výcvikem se věnuje maximálně čtyřem studentům. Každý kurz je obsazován jak českými lektory, tak rodilými mluvčími. Učíte se bez stresu, v relaxovaném stavu. Cena za kurzy je „all inclusive“ – školné včetně ubytování a plné penze.
 
Jazyková škola Hampson je jedna z prvních soukromých firem na poli mimoškolního vzdělávání v České republice. Již v listopadu 1989 zahájila svoji činnost pod názvem P&A Consultants, která byla později transformována na právnickou osobu a pojmenována Hampson CS Ltd. na počest paní Dorothy Hampson z Kanady, která zde působila jako lektor a poradce v letech 1991 - 1993.
 
Předmětem činnosti Institutu je výhradně vzdělávání. Specializuje se zejména na velmi intenzívní výuku angličtiny. Kromě cizích jazyků pořádá motivační workshopy s chozením po žhavém uhlí (http://www.firewalk.cz), nebo skleněných střepech. Poskytuje individuální poradenství (nejen ke zvýšení výkonnosti a motivace ke studiu) s využitím metody Neuro-lingvistického programování (http://www.hypnohelp.cz). Jazykové kurzy pořádá nejen pro dospělé, ale i pro všechny věkové kategorie dětí. Hampson je jednou z prvních škol, kde byla po roce 1989 zahájena výuka předškolních dětí cizím jazykům.
 
Hampson působí v Mladé Boleslavi, kde má v centru města pod jednou střechou sídlo společnosti, specializované učebny pro velmi intenzivní výuku dospělých, učebny pro každou věkovou kategorii dětí, relaxační místnost se zařízením pro audiovizuální stimulaci.
 
V malé vesnici poblíž Mladé Boleslavi Hampson vlastní zemědělskou usedlost, která byla přestavěna na Institut pro zrychlené učení Hampson. Zde se konají zejména týdenní velmi intenzivní internátní kurzy angličtiny a motivační workshopy.
 

Čtěte více