Právě se nacházíte:

Seznamte se s BENU lékárnou

BENU Lékárny nabízí svým pacientům a zákazníkům zcela nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který zcela koresponduje s požadavky dnešní doby. Při návrhu lékárny vycházíme vždy z empiricky ověřených modelů chování zákazníka, zohledňujeme všechny jeho individuální požadavky a využíváme také značných zkušeností z našich zahraničních poboček.

Respektujeme moderní trendy i technologie a vnímáme velký vliv internetu ve vyhledávání informací o životním stylu, zdraví, prevenci i léčbě. Setkáváme se v našich lékárnách s velmi dobře informovaným zákazníkem, který si již před příchodem do lékárny zjistí velké množství informací. Naší úlohou je být odborným garantem, který všechny tyto informace validuje a pomáhá svým pacientům a zákazníkům nalézt optimální řešení problému. A to jak po objektivní, tak i subjektivní stránce. Je pro nás velmi důležité si s pacientem rozumět a být mu partnerem. Proto u nás zákazníci nenajdou klasické ohromné výdejní pulty, tvořící bariéru a rozdělující lékárnu na část veřejnou a odbornou. Chceme jim být na blízku a mít možnost s nimi dobře komunikovat.

Možnost vlastního výběru a dokonalého seznámí s produktem je velmi důležitá. Proto jsou všechny naše lékárny vybavené velkými samoobslužnými zónami, kde si zákazník může všechny nabízené preparáty sám prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně. Naši odborníci již jen dohlédnou na případné kontraindikace, interakce a další odborné záležitosti.
 
V současné době je na trhu cca 100.000 různých druhů léků a doplňků stravy a to v různém balení, formě podání, ceně a především kvalitě. Aby se zákazník mohl při svém výběru snáze rozhodnout, a zároveň měl v každém případě jistotu, že kupuje tu nejvyšší kvalitu s prokázaným účinkem, provádíme přísnou selekci nabízených léčivých přípravků.
 
Užívání léků, doplňků stravy a konzumace některých potravin současně, může způsobit nežádoucí účinky, které mohou léčivé účinky významně nebo zcela eliminovat, nebo naopak znásobit. Léčba se tak může stát neúčinnou, případně může dojít k poškození zdraví pacienta. Pouze v naší síti lékáren kontrolujeme nežádoucí interakce všech léků a doplňků stravy, vydaných v libovolné z nich. Přijďte se sami přesvědčit do jedné z našich osmdesáti lékáren, jak vypadá moderní medicína a farmacie. Zažijte návštěvu lékárny, kde zákazníka vnímají jako rovnocenného partnera.
 

Čtěte více