Značka HECHT otevřela 33. kamennou prodejnu v ČR

Společnost HECHT MOTORS v loňském roce oslavila 25. výročí a neusíná na vavřínech, naopak. Roste rychleji než dříve. Síť jejích prodejen hned v prvních dnech letošního roku rozšířila další kamenná pobočka, v pořadí již 33. v ČR, tentokrát v Mladé Boleslavi. S novými pobočkami se zároveň otevírají nové pracovní příležitosti. Všichni milovníci zahrady nebo kutilové tak mají možnost své znalosti a hobby uplatnit také v praxi.

„Nově otevřená prodejna nabízí zákazníkům kompletní sortiment zahradní a dílenské techniky, včetně akumulátorově kompatibilního nářadí či zahradních strojů, outdoorových a městských elektrokol, elektro skútrů, akumulátorových čtyřkolek, infrasaun a dalšího zboží. Jsou zde také k dispozici proškolení prodejní specialisté, kteří se postarají o zákazníky a odborně poradí s výběrem produktů,“ říká Jan Libánský ze společnosti HECHT MOTORS a dodává: „A právě na naší odbornosti si zakládáme, všichni naši pracovníci jsou schopni a ochotni poradit zákazníkům s ohledem na jejich individuální požadavky či přání. Proto nespoléháme jen na online prostředí, kam umísťujeme různé rady, návody, tipy, blogy, kalkulátory, ale vychováváme si své kvalitní prodejní specialisty, aby byli schopni zákazníkům kvalifikovaně poradit.“

Nová prodejna v Mladé Boleslavi je otevřena každý den od 8 do 20 hodin. Samozřejmostí je také servis v místě prodejny. Prodejní specialisté zákazníkům veškeré prodávané zboží také kompletně sestaví, zprovozní (seřízení, plnění provozními kapalinami, předvedení ovládacích prvků), naučí zákazníka stroj bezpečně ovládat a rádi pomohou také s nakládkou do auta.

Další benefity této i všech dalších prodejen české značky HECHT  jsou: okamžitý odběr zboží, velká pohodlná parkoviště, možnost prodloužené záruky až o tři roky, možnost dopravy až k zákazníkům domů, možnost VIP zákaznické karty a velká prodejní plocha, která nabízí přehlednou a snadnou orientaci v celém sortimentu. 

Více informací k novým pracovním příležitostem na kariera.hecht.cz .