ZIMA TRVÁ UŽ DLOUHO A VŠICHNI VYHLÍŽÍME SLUNEČNÉ A BAREVNÉ OBDOBÍ

Prosluňte pošmourné všední dny a pořiďte si nejprodávanější výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet Pastel v barvách Grass Green nebo Orange a dejte na vašem jídelním stole přednost lahvím s líbivými barevnými vzory.  

S výrobníky domácí perlivé vody SodaStream v kompletní sadě s bombičkou s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů vlastní domácí perlivé vody a tlakovou nápojovou lahví pro opakované použití, připravíte perlivou vodu jednoduše v pohodlí domova a skoncujte s nepopulárním tahání těžkých balíků balené vody z obchodu.

Zapomeňte na trápení s nedostatkem nakoupené vody a nachystejte si svoji vlastní perlivou vodu kdykoliv v takovém množství, kolik zvládnete vypít. Protože perlivou vodu si odteď připravíte snadno sami, kdykoliv dostanete chuť se napít. Vždy čerstvou z kvalitní české kohoutkové vody skladované v ideálních podmínkách temna a chladu.
Výrobníky SodaStream Jet pastel dokonale ladí s limitovanou sadou lahví se vzory tropického ostrova nebo divokého pralesa. Nebo si vylaďte domov edicí lahví Jet Rostliny.

Přírodní vzory květin se budou na vašem jídelním stole líbit mnohem více, než nudné „petky“ s balenou vodou či limonádami z obchodu. Navíc vám pomohou skoncovat s hromadami protivného plastového odpadu, který zůstává ve vaší domácnosti po vypití balených vod.

Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 l. Jsou vyrobeny z nezávadného plastu bez BPA, vybaveny hermetickým víčkem, které pomáhá udržet nápoj dlouhodobě nasycený a plastovým dnem pro zvýšenou stabilitu.

Nové sady lahví SodaStream JET jsou určeny pro výrobníky perlivé vody stejnojmenného označení a lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power.

Výrobník SodaStream JET PASTEL, Grass Green a Orange, 1799 Kč

Lahev JET 2 x 1l Tropický ostrov a Lahev JET 2 x 1l Tropický prales, 299 Kč/balení 2 ks

Sada lahví JET Rostliny, 299 Kč/balení 2 ks