Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Tři cizince, kteří vykradli sklad, policisté dopadli

17. 01 2021 | Do venkovního skladu firmy, která na Jičínské ulici prodává zahradní techniku, se minulou sobotu nad ránem vloupala trojice cizinců. Zloději zde odcizili sekačku, řetězovou pilu a nejen to. Z ukradených věcí se dlouho neradovali, jak potvrdila policejní mluvčí Lucie Nováková: "Odcizené věci naložili do přistaveného osobního vozidla Mercedes Benz s úmyslem z místa ujet. To se jim však nepodařilo a ještě na místě byli zadrženi přivolanou policejní hlídkou."

Výčet prohřešků krádeží ovšem zdaleka nekončil. "Následnou lustrací policisté zjistili, že osobnímu automobilu chybí sjednané zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. U prvního z cizinců se navíc prokázalo, že jako řidič nevlastní řidičské oprávnění, druhý z nich pobývá na území České republiky neoprávněně a navíc v době zadržení u sebe přechovával omamnou látku. Třetí cizinec dokonce vstoupil na území EU i přes správní vyhoštění, čímž mařil výkon úředního rozhodnutí," popsala policejní mluvčí.

Mladoboleslavští kriminalisté sdělili všem třem cizincům obvinění ze spáchání krádeže a jednomu z nich obvinění z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Ve věci byl podán podnět k podání návrhu na vzetí osob do vazby.

Foto ilustrační 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO