S JAREM PŘICHÁZEJÍ NA TRH NOVÉ SADY SODASTREAM LAHVÍ

Jaro je tady, všechno kvete, voní a ožívá barvami. Udělejte radost sobě či svým blízkým novou kolekcí SodaStream lahví s motivy rozkvetlých vlčích máků a narcisů.

Značka SodaStream, specialista na domácí výrobu perlivé vody, přichází na trh s novými sadami lahví, které doslova rozkvétají. Opakovaně plnitelné lahve s motivy kvetoucích vlčích máků a narcisů se stanou ozdobou každého interiéru.

Nové lahve SodaStream JET a SodaStrea

m FUSE s elegantním tvarem od světového designera Yves Béhara se hodí pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream. Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 litru, jedna s motivy rozkvétajících vlčích máků a druhá s kvetoucími žlutými narciskami. Jsou vyrobené z plastu bez BPA a opatřené hermetickým bílým víčkem, díky němuž nápoj vydrží dlouhodobě nasycený. Pro zvýšení stability mají plastové bílé dno. Hrdlo lahví je dostatečně široké, aby umožnilo snadné vložení kousků ovoce, zeleniny či bylinek pro dochucení nápoje.

Díky opakovaně plnitelným lahvím můžete mít váš oblíbený nápoj v podobě čerstvé perlivé vody vždy u sebe, doma, v kanceláři, na cestách, při sportu apod. a dodržovat správný pitný režim. Rozlučte se s nevzhlednými PET lahvemi a s jejich nekonečným hromaděním

, šetřete přírodu, svá záda a v neposlední řadě i náklady domácnosti.

Lahve SodaStream JET jsou určeny pro modely výrobníku perlivé vody SodaStream Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power a také JET.

Lahve FUSE lze využít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream Source, Play, Spirit a Power.

Cena sady lahví SodaStream JET květiny: 299 Kč  

Cena sady lahví SodaStream FUSE květiny: 299 Kč