Nehoda kamionu uzavřela silnici z M. Boleslavi do Mělníka

Nehoda kamionu u obce Bezno na Mladoboleslavsku dnes brzy ráno uzavřela v obou směrech silnici první třídy číslo 16, která vede z Mladé Boleslavi do Mělníka. Předběžný odhad délky uzavírky je čtyřiadvacet hodin, řekl ČTK mluvčí mladoboleslavské policie David Schön. Objízdné trasy vedou po rychlostní silnici R10 nebo paralelní silnici 610. Dopoledne se na místě stala druhá nehoda, řidič nerespektoval dopravní značení a pokyny policistů. 

Kamion havaroval ve 3:40. "Řidič nákladního vozidla havaroval do mostku v místě rekonstrukce stávajícího mostu přes Košátecký potok. V důsledku nehody je silnice z Mladé Boleslavi na Mělník uzavřena," uvedl Schön. Kamion s návěsem mostkem pohnul zhruba o dva centimetry. 
    
Uzavírka podle policie potrvá do pátečního rána. Objízdná trasa v obou směrech je vedena přes rychlostní silnici R10 nebo paralelní silnici 610 od Bezděčína do Brandýsa nad Labem a dále na Mělník. Policie od rána odkláněla dopravu a pracovala na vyznačení objízdné trasy. 
    
"Dopoledne starší řidič felicie vůbec nerespektoval pokyny policistů, dopravní značení, ani zátaras a v plné rychlosti vjel do uzavírky," řekl Schön ČTK. Důrazně proto varuje řidiče, aby na místě respektovali dopravní značení. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.
 
zdroj: ČTK