Mezzosopranistka se sametovým hlasem míří do Mladé Boleslavi

Posluchači budou mít ve čtvrtek 23. ledna čest přivítat mladou a uznávanou mezzosopranistku Pavlu Švestkovou. Koncert, který se uskuteční ve slavnostních prostorách auly Gymnázia dr. Pekaře, bude reprízou zážitku, jenž se v loňském roce s velkým úspěchem uskutečnil před berlínským publikem. 

Mezzosopranistka mladé generace Pavla Švestková na svých koncertech sklízí nadšené ovace publika v nejrůznějších koutech světa. Koncert, v rámci kterého se představila berlínskému publiku v minulém roce, se setkal s nadšeným přijetím v podobě standing ovations. Mladoboleslavské publikum může být součástí tohoto jedinečného koncertního vystoupení, ve kterém dominují skladby českých autorů, A. Dvořáka, B. Martinů, L. Janáčka a dalších. Uslyší I koloraturní árie barokních velikánů jakými jsou J. S. Bach, Antonio Vivaldi a G. F. Handel. Zazní rovněž skladba  “Estamos con ganas de navidad” klavíristy a skladatele Roberta Fuchse, která měla premiéru právě v Berlíně.
 
Vystoupení mezzosopranistky Pavly Švestkové a klavíristy Roberta Fuchse slibuje nevšední kulturní zážitek a pohlazení po duši nejen pro skalní příznivce klasické hudby, ale též pro všechny, kdo se přijdou odpoutat od starostí a hektiky všedních dní.