Právě se nacházíte:

Lokny na tisíce způsobů

Zima je obdobím, kdy se koná řada večírků, plesů, party a dalších společenských akcí. Každá žena přirozeně touží po dokonalém účesu, a přitom chce překvapit něčím novým. S automatickou loknovací kulmou C1600E od francouzské značky BaByliss Paris je to hračka – díky různým stupňům ohřevu vám vykouzlí pro každou příležitost jiné lokny – od volných ležérních až po pravé kudrliny.

Loknovací kulma Curl Secret Optimum dokáže snadno vytvořit krásné a dlouhotrvající lokny, a to bez úmorné manipulace a pohybů. Celý proces je totiž 100% automatický. Stačí 3 jednoduché kroky a elegantní a okouzlující účes bude váš. V prvním kroku vyberte pramen vlasů silný 2-3 cm a umístěte ho mezi čelisti kulmy. Dále zavřete kulmu stisknutím ruky, pramínek se pak automaticky navine.  Kulma po krátké době vydává slyšitelné signály (3, 4 nebo 5 pípnutí). V ten moment je vše hotové, pramínek vlasů má trvalé kadeře.

Celý proces můžete shlédnout https://www.youtube.com/watch?v=qlwerdHKhsQ&feature=youtu.be.

Kulma má řadu nastavení, díky nimž si můžete pro každou příležitost pohrát s tvarem vašich loken a vybrat různé lokny pro různé příležitosti. Mohou být přírodní, lehké, vzdušné a nadýchané až po husté, těsné a romantické. Jejich tvar totiž ovlivňují dva faktory – teplota a doba ohřevu. Čím vyšší je teplota a doba ohřevu delší, tím je zvlnění větší. Oba dva parametry lze na kulmě Curl Secret Optimum nastavit, čímž si pro každou příležitost snadno přizpůsobíte stupeň naloknování. Teplotu je možné vybrat z 6 stupňů v rozmezí od 180 °C do 230 °C a délka ohřevu má 3 nastavení – 8, 10 a 12 sekund. Vybrané volbě pak odpovídá zvukový signál ukončení procesu. Zvolit lze i směr loknování – vpravo, vlevo nebo střídání směru. Všechny volby se zobrazují na LCD displeji.

Ovládání ulehčují i další funkce, jako například profesionální zahřívací prvek pro okamžité zahřátí na 230 °C nebo automatické vypnutí. Zařízení je vybaveno i ochranným systémem, jestliže se vlasy zamotají, kulma vydá zvukový signál, zablokuje se a vypne topení. Pohotovostní režim zaručuje, že není-li přístroj používán déle než 20 minut, jeho teplota automaticky klesne přibližně na 150 °C. Kulma má příjemný tvar, tenké madlo a otočnou šňůru pro pohodlnou manipulaci. Je vyrobena ve stříbrně šedém provedení a má keramický povrch i bezkartáčový digitální motor. Součástí výbavy je i nástroj na čištění a výrobce na produkt poskytuje prodlouženou tříletou záruku.

Doporučená cena BaByliss C1600E je 2 990,- Kč.