LENA STYLE - paruky, příčešky, doplňky...

V letošním roce slaví LENA STYLE 20 let své působnosti na Českém trhu. V Mladé Boleslavi máme provozovnu již 16 let a to stále se stejnou vedoucí prodejny paní Markovou. Další firemní prodejny jsou v Ústí nad Labem a v Jihlavě. Jinak zásobujeme mnoho obchodních partnerů po celé ČR.

Viz. www.lenastyle.cz - Naše prodejny. Na tomto webu najdete nejenom kontakty na všechna naše prodejní místa, ale také nabídku nášeho základního sortimentu - paruk, příčesů a speciální vlas. kosmetiky jak na umělé vlákno, tak na pravý vlas. Na této provozovně je také široká nabídka klobouků - dámských i pánských, čepic, šátků a rukavic.

Prodávají se zde také karnevalové paruky a doplňky, dále vlasové doplňky - spony, gumičky do vlasů, cvakačky ap. Je zde i dobrá nabídka kosmetiky - dekorativní, vlasové, tělové a parfémů. Hlavním sortimentem jsou ale paruky a příčesy.

Naše firma má smlouvu se všemi pojišťovnami v ČR, takže u nás lze a to kdekoliv po celé ČR uplatnit zdravotní poukaz vystavený lékařem při nákupu paruky. Lze to i při nákupu přes e-shop.
 
Nabízíme pouze kvalitní vlas, po celou dobu existence spolupracujeme s renomovaným výrobcem paruk a příčesů, firmou Ellen Wille. Na každé prodejně a to i v MB je neustále na výbět 250 - 300 ks paruka a 150-200 ks příčesů. Každý týden je zboží doplňováno podle potřeby a poptávky.Za dobu existence této pobočky si u nás zvyklo nakupovat mnoho známých osobností - herců, zpěváků a moderátorů především z Prahy a spolupracujeme i s divadly. Vzhledem ke spokojenosti k nám váží cestu zákazníci např. i z Brna nebo až ze Slovenské republiky.
 
Zajišťujeme kvalifikovanou poradenskou službu nejen při výběru modelu, ale také o následné péči o umělý nebo humánní vlas. Zajišťujeme soukromí a individuální přístup při zkoušení a následném nákupu tohoto zboží. Přímo na provozovně provádíme menší kadeřnické úpravy modelu (např. sestřižení ofinky). Zákaznice si může vyzkoušet libovolný model. Pokud by měla speciální požadavky na luxusní paruku nebo toupet, zajišťujeme jeho dodání na objednávku přímo na provozovnu nejpozději do 10-ti kalendářních dnů.