Kam pro dárky na poslední chvíli?

Nestíháte, jako každý rok, a necháváte nákup vánočních dárků na poslední chvíli? Nechce se vám ale letos do kamenných prodejen, kde se tlačí davy nakupujících? Vůbec není důvod k panice, alternativ nákupu je celá řada. Některé e-shopy sice už nestíhají rozvážet, ale řada obchodníků nabízí službu objednat a vyzvednout. Takto můžete pořídit na poslední chvíli nejen zboží, ale třeba i dárkové vouchery. Přinášíme tipy, jak a kde nakoupit na poslední chvíli.

Našlapané telefony OnePlus, v klasické i ekonomické variantě

Dva nové telefony OnePlus rozšiřují nabídku cenově dostupných smartphonů, které mají co nabídnout. OnePlus Nord N100 s cenou pod 5 000 Kč poskytuje špičkové parametry tam, kde je to důležité pro každodenní používání. Má kvalitní a velký 6,52” displej, dlouhou výdrž baterie, velký úložný prostor, a navíc rychlé nabíjení. Při focení nabízí speciální vylepšení portrétních fotografií i snímání rychlého pohybu při filmování.

Oneplus Nord N10 s podporou 5G sítí se zase může pochlubit 90Hz displejem s velmi plynulým zobrazováním, technologii rychlého nabíjení Warp Charge a čtyřkamerovým systémem pro focení a filmování.

Oba telefony jsou k dostání na prodejnách, například v síti Datart, kde stačí objednat online a na pobočce jen vyzvednout.

Doporučené ceny: OnePlus N10 - 8 799 Kč, OnePlus N100 - 4 899 Kč.


Voucher na předplatné spodního prádla značky Styx

Česká značka spodního prádla Styx připravila nejen na letošní Vánoce novinku, kterou je předplatné. Díky němu můžete obdarovat své blízké třeba tímto netradičním dárkem. V rámci předplatného každý měsíc dorazí nový balíček trenek, takže se obdarovaný nemusí starat o jejich objednávání a výběr, což ocení především muži. Navíc je to i s překvapením, protože až do rozbalení neví, jaký nový vzor trenek dorazí. A kromě toho ještě jednou za tři měsíce dorazí jako dárek také ponožky Styx.

Cena předplatného na tři měsíce 1 199 Kč, na šest měsíců 2 299 Kč, na dvanáct měsíců 4 499 Kč. Objednat lze na www.styx-underwear.cz  a www.trenyrkarna.cz .