Fotograf Tomáš Třeštík se stává ambasadorem nových televizorů Samsung QLED

Přední český fotograf Tomáš Třeštík spojil své jméno se společností Samsung, stal se jejich ambasadorem a pro novou řadu televizorů QLED vytvořil speciální fotografie newyorských scenérií. A právě jednu z těchto čtyř fotografií si mohou budoucí majitelé QLED TV vybrat, pokud si svůj nový televizor zakoupí nyní v předprodeji.  

„Miluju design ve všech jeho podobách a televize, která se chová jak chameleon a při vypnutí doslova splyne se stěnou mého obývacího pokoje je nesmírně lákavá. Jako pro fotografa je pro mě pochopitelně velice důležitá i obrazová kvalita a jsou to právě nové televize Samsung QLED, které naprosto dokonale zobrazují každičký detail zachycený na fotografii,“ říká fotograf Tomáš Třeštík.

Tomáš Třeštík bude tváří kampaně nových televizorů QLED, která startuje 30. března. Známý fotograf se objeví zejména v on-line komunikaci, printu a v sociálních médiích.

Mimo to bude série Třeštíkových fotografií k dispozici nejen ve formě vytištěných fotografií jakožto dárků v předprodeji, ale i ve standardní výbavě režimu Ambient televizorů QLED 2018.

Předprodej modelů z nové řady QLED TV je možný až do 29. dubna 2018 na https://www.obchod-samsung.cz/.

Modelová řada televizorů QLED 2018 nabízí mnoho novinek, které podpoří skvělou kvalitu obrazu, inteligentní funkce i televizor jakožto jedinečný interiérový prvek. Mezi nejvýraznější patří kontrastní technologie přímého zadního podsvícení Direct Full Array, kdy systém přesně řízených LED diod zajišťuje dokonale čistý kontrast napříč všemi záběry zobrazenými na obrazovce. 

Dokonalému vzhledu nové modelové řady televizorů QLED napomáhá režim Ambient, který nabízí přidanou hodnotu v době, kdy zákazníci televizor nesledují. Režim Ambient přes mobilní aplikaci rozpozná barvu a vzor zdi, na které je televizor nainstalován, a dokáže obrazovku přizpůsobit dekoru interiéru, čímž vznikne elegantní, zdánlivě průhledná obrazovka a zákazníci již tak na vypnutém televizoru neuvidí jen prázdnou černou plochu.

Novinkou je i jediný kabel One Invisible Connection, který postačí k propojení televizoru, externích zařízení a elektrické zásuvky. Tento kabel dokáže přenášet data i elektrický proud zároveň, čímž zajistí nerušený vzhled přístroje. Jde o vůbec první kabel pro televizory, který v jediném svazku dokáže přenášet vysokokapacitní audiovizuální data rychlostí světla a zároveň zajistit napájení. 

Další informace o nových televizorech QLED a předprodeji získáte na www.samsung.cz.