České mošty a jejich dávka vitaminů

Podzimní nadúroda jablek je skvělým způsobem, jak se dostat k výbornému moštu plnému zdraví prospěšných látek. Pokud nemáte možnost nechat si zpracovat vlastní ovoce v moštárně, dopřejte si skvělé mošty české značky Bohemsca, která vyrábí bio limonády a šťávy nejvyšší kvality.

Mošty jsou vyrobeny z kvalitního ovoce od prověřených dodavatelů a jsou ošetřeny pouze pasterizací, aby vynikla přirozená chuť plodů. Na litr moštu je použito 1,6 kg ovoce, které se lisuje za studena. Mošty neobsahují žádné konzervanty, enzymy nebo umělé přísady a nejsou vyrobeny z koncentrátu.

Ochutnat můžete jablečnou klasiku nebo návykovou kombinaci jablko/hruška. Velké balení v objemu 3 nebo 5 litrů uspokojí i početnější rodiny a oceníte i praktický zabudovaný uzávěr, který umožní snadné „načepování“ přímo z lednice. A jak si mošt vychutnat? Zkuste variantu horkého nápoje – mošt nalejte do hrnce spolu s trochou vody, přidejte skořici a hřebíček a zahřívejte pod bod varu. Rozdělte do sklenic, ozdobte a skvělý nápoj na chladné podzimní večery je hotový.

Lahodné mošty Bohemsca si nyní můžete spolu s dalším nákupem zakoupit na e-shopu Košík.cz, kde v rámci akce "Více za méně" můžete nákupem více kusů dosáhnout na slevu až 36 %.