Právě se nacházíte:

COAL SOAP? SO COOL!

Zapomeňte na klasické navoněné mýdlo v pastelových barvách. To není nic pro drsné muže. Ponořte se zpět do lůna přírody, do temných hlubin země – pro mýdlo s obsahem uhlí z tradičních slezských ložisek. Kromě mýdla ve tvaru uhelné kostky můžete vyzkoušet také peeling, šampón a sprchový gel v originálních dárkových kazetách. Více o SADZA SOAP najdete na www.sadzasoap.cz .  

MÝDLO ZE SAZÍ – TO JAKO VÁŽNĚ?

Že se tím spíš zašpiníte, říkáte si? Designérku Martu Frank na nápadu fascinovalo právě propojení těchto dvou protikladů: černé, „nečisté“ uhlí, které čistí. A není to žádný protimluv – díky unikátním vlastnostem aktivního uhlí a glycerínu je SADZA SOAP nejen originálním dárkem či dekorací pro vaši vlastní koupelnu, ale také velmi kvalitní kosmetikou. Aktivní uhlí projasňuje pleť a je jedním z nejsilnějších přírodních detoxikantů – pohlcuje bakterie, viry a jejich toxiny, karcinogeny, toxické plyny či alergeny. Glycerín se pak stará o hydrataci a zvláčnění a uklidňuje podrážděnou pokožku. Mýdlo tvoří nadýchanou šedou pěnu s částečkami uhlí, které působí jako jemný peeling. Absorbuje odumřelé kožní buňky a nečistoty a čistí pleť opravdu do hloubky.
 
100% PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NEJEN PRO VEGANY

SADZA SOAP je čistě přírodní kosmetika, v níž nenajdete žádné chemické konzervanty, parabeny, barviva či parfemaci. Je vhodná i pro jedince s citlivou pokožkou, pro alergiky či pro děti. Bez obav ji můžete používat i na obličej. Mýdlo obsahuje kromě aktivního uhlí glycerín, šampón a sprchový gel pak certifikované přírodní oleje (slunečnicový a kokosový) i aloe vera, u peelingu je navíc přidána mořská sůl získaná z portugalského pobřeží přirozeným odpařováním. Pro své složení je kosmetika vhodná také pro vegany.

DÁREK PRO SKUTEČNÉ MUŽE

Mýdlo v krabičce nebo dárkové kazety jsou skvělým dárkem pro všechny, kdo ocení originalitu a výjimečnou kvalitu. U dárkových balení si můžete vybrat ze 2 typů – do jednoho jsme připravili dvě mýdla, šampón, peeling a sprchový gel, do druhého pak jedno mýdlo a menší balení šampónu a sprchového gelu.